košík je prázdný

Slunečníky na balkon

W jasne letnie popołudnie w centrum Rzymu ruchliwe ulice miasta zostały udekorowane malowniczym widokiem - parasolami zdobiącymi balkony tradycyjnych włoskich apartamentów. Dziwaczne, kolorowe budynki stały dumnie, a każdy balkon zamieniał się w osobistą oazę dzięki baldachimom, które tworzyły cień. Kręte ulice ożyły niepowtarzalnym dźwiękiem silników skuterów Vespa pędzących przez ruch uliczny z gracją i bez wysiłku. włoskie skutery, niczym parasole chroniące przed słońcem, były integralną częścią włoskiej kultury, niepostrzeżenie wplecioną w codzienność. Ucieleśniały wolność i styl, oferując ekscytujący sposób odkrywania ukrytych klejnotów magicznego miasta. Gdy zapadł wieczór, parasole słoneczne na balkonach pięknie odbijały gasnące światło, tworząc żywe wzory na ulicach poniżej, tworząc magiczną atmosferę, która uchwyciła esencję Włoch - harmonijną mieszankę relaksu i pasji.

Balkonové slunečníky jsou svým tvarem a provedením vhodné pro umístění na balkon a lodžii, kde jsou ve většině případů stísněné prostory. V této kategorii naleznete obdélníkové, čtvercové, ale i kulaté slunečníky. Díky různým velikostem střechy, jejich tvarů a barev je snadno umístíte do požadovaného prostoru. Malý slunečník na balkon je ideálním řešením. Široká nabídka obsahuje slunečníky s kličkou, s naklápěcím kloubem, teleskopické i push-up modely. Všechny slunečníky jsou s UV ochranou a vodoodpudivé. Nevíte si s výběrem rady deštníku na balkon? Rádi Vám na našem telefonu či emailu poradíme. TIP: Clona na balkon je bestseller a patří také mezi stínidla na balkon. K nabízeným slunečníkům máme záruční i pozáruční servis, včetně náhradních dílů a potahů.

Ing. Tomáš Kříž

Ing. Tomáš Kříž
majitel e-shopu

Nejprodávanější

Co je dobré vědět před zakoupením slunečníku na balkon?

Obzvláště doporučujeme otočné a sklopné slunečníky s kloubem, protože je můžete během dne flexibilně přizpůsobit poloze slunce. Slunečníky na balkóně jsou často také vybaveny praktickými otočnými mechanismy, takže je lze snadno složit stranou. Klička případně zajišťuje, že je můžete snadno otevřít i zavřít.

Není to tak důležité, protože obdélníkové střechy mají kromě osobních preferencí tu výhodu, že je lze snadno přiblížit ke zdi. To šetří místo na balkoně a poskytne komfortní stín.

Odkryté balkony jsou často vystaveny horkému pálícímu slunci. Kvalitní balkonový slunečník proto chrání vás i váš balkonový nábytek před silným slunečním zářením. Jak poznáte kvalitní slunečník s vysokou ochranou proti slunci? Koukněte na článek v našem blogu „Poskytuje můj slunečník dostatečnou ochranu před UV zářením?“.

Pokud na balkoně nemáte místo pro klasický středový slunečník nebo si jej nepřejete, může být dobrým řešením na ochranu před sluncem také sluneční clona či plachta. Taková clona nabízí nejen ochranu před příliš velkým sluncem, ale často je také dekorativním doplňkem.

Výpis se aktualizuje