Vážení zákazníci, náš e-shop i výdejní místo funguje bez omezení.

košík je prázdný

Balkonové slunečníky

Jsou svým tvarem a provedením vhodné pro umístění na balkon, který má ve většině případů stísněné prostory. V této kategorii naleznete obdélníkové, čtvercové, ale i kulaté slunečníky. Díky různým velikostem střechy, jejich tvarů a barev je snadno umístíte do požadovaného prostoru. Široká nabídka… číst více
Jsou svým tvarem a provedením vhodné pro umístění na balkon, který má ve většině případů stísněné prostory. V této kategorii naleznete obdélníkové, čtvercové, ale i kulaté slunečníky. Díky různým velikostem střechy, jejich tvarů a barev je snadno umístíte do požadovaného prostoru. Široká nabídka obsahuje slunečníky s kličkou, s naklápěcím kloubem, teleskopické i push-up modely. Všechny slunečníky jsou s UV ochranou a odolné vodě. Nevíte si s výběrem rady? Rádi Vám na našem telefonu či emailu poradíme. K nabízeným slunečníkům máme záruční i pozáruční servis, včetně náhradních dílů a potahů. číst méně

Ing. Tomáš Kříž

Ing. Tomáš Kříž
majitel e-shopu

Nejprodávanější

Co je dobré vědět před zakoupením slunečníku na balkon?

Obzvláště doporučujeme otočné a sklopné slunečníky s kloubem, protože je můžete během dne flexibilně přizpůsobit poloze slunce. Slunečníky na balkóně jsou často také vybaveny praktickými otočnými mechanismy, takže je lze snadno složit stranou. Klička případně zajišťuje, že je můžete snadno otevřít i zavřít.

Není to tak důležité, protože obdélníkové střechy mají kromě osobních preferencí tu výhodu, že je lze snadno přiblížit ke zdi. To šetří místo na balkoně a poskytne komfortní stín.

Odkryté balkony jsou často vystaveny horkému pálícímu slunci. Kvalitní balkonový slunečník proto chrání vás i váš balkonový nábytek před silným slunečním zářením. Jak poznáte kvalitní slunečník s vysokou ochranou proti slunci? Koukněte na článek v našem blogu „Poskytuje můj slunečník dostatečnou ochranu před UV zářením?“.

Pokud na balkoně nemáte místo pro klasický středový slunečník nebo si jej nepřejete, může být dobrým řešením na ochranu před sluncem také sluneční clona či plachta. Taková clona nabízí nejen ochranu před příliš velkým sluncem, ale často je také dekorativním doplňkem.

Výpis se aktualizuje