Poslední příjem objednávek s doručením do Vánoc je 13.12.2018 do 12. hod. Po tomto termínu pouze na dotaz.

Potřebujete poradit? Zavolejte nám +420 604 444 909
košík je prázdný

Individuální zakázková výroba polstrů Doppler na míru

Vedle velmi kvalitní sériové výroby polstrů Doppler vám také nabízíme možnost individuálního vyhotovení dle vámi zadaných rozměrů, a to i v malých sériích a po jednotlivých kusech za přijatelné ceny. Polstry, podušky, sedáky či ubrusy šijeme na jakýkoliv nábytek - na křesla, židle, lavice, lehátka, houpačky, sestavy i jiný zahradní či domácí nábytek. V případě zájmu vám na základě dodané předlohy rádi na posltr vyšijeme vaše logo.

Jak to funguje?

Nejdříve vyřešíme potřebné podklady a poté vám pošleme cenovou nabídku. Pro cenovou nabídku od vás potřebujeme znát:

  • vybraný desén látky (číslo pod fotkou viz níže - můžete jich uvádět více pro následné porovnání cen)
  • požadované rozměry podušky (šířku, hloubku sedáku, výšku opěrky, tloušťku apod.)
  • provedení (uchycení podušky - tkaničky a kde, ryps se sponou, se zipem nebo bez zipu, prošití apod.)

Vybrat si můžete z níže uvedených řad desénů látek (seřazeno od nejlevnějších Basic, až po nejkvalitnější dralonové látky Fashion či Star).

Vaši poptávku nám prosím pošlete e-mailem na info@kvalitnislunecniky.cz.

Aktuální doba výroby atypických podušek se pohybuje kolem 3-4 týdnů.
 

Řada BASIC

Polstry řady Basic mají potah z bavlněné směsové tkaniny. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Vzhledem k nižší hrubosti látky není vhodné realizovat provedení jakýchkoliv podušek z této řady se zipem. Tloušťka podušek max. 7 cm.


Řada LOOK

Tato kolekce jednobarevných desénů má potah ze 100% polyesterové tkaniny s nenáročnou údržbou. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada LIVING

Potah sedáků je vyroben z bavlněné směsové tkaniny, výplň pak tvoří molitan, který je obalen do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada VIVO

Potah je vyroben z bavlněné směsové tkaniny. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu.


Řada SPIRIT

Potahy této řady látek vyšší kvality jsou vyrobeny z bavlněné směsové tkaniny / polypropylenu s impregnací proti špíně a plísni. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada COMFORT

Potahy této řady látek vyšší kvality jsou vyrobeny z bavlněné směsové tkaniny / polypropylenu s impregnací proti špíně a plísni. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada FASHION

Potahy této premiové řady látek vysoké kvality jsou vyrobeny ze 100% dralonové tkaniny s impregnací proti špíně a plísni. Dralon - polyakrylnitrilová vlákna (mezinárodní zkratka PAN) - jsou umělá textilní vlákna. Má vynikající odolnost proti vlivům světla, povětrnosti a mikroorganizmům. Má nižší sklon ke žmolkování, je pružný, měkký a je velmi vhodný k mísení s vlnou a jako alternativa k vlněným výrobkům. Praní je možné jen ve vlažné vodě, žehlení je většinou zbytečné - je nemačkavý. Látka má impregnaci TEFLONEM proti špíně a plísni. Díky této impregnaci zůstávají nečistoty na povrchu impregnace a nedostávají se tak do struktury látky. Látka se snadno čistí vlhkým hadrem a je mnohem odolnější vlhkosti. Není však nepromokavá. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada LIVING DE LUXE

Potahy této řady látek vyšší kvality jsou vyrobeny ze 100% polyesteru a mají digitální tisk nejvyšší kvality. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada STAR

Potahy této premiové řady látek vysoké kvality jsou vyrobeny ze 100% dralonové tkaniny s impregnací proti špíně a plísni. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.

 

Poslat poptávku na výrobu polstru

 

Ukázky provedení polstrování