☀️ Letní dárek SLEVA 5% na vše. Slevový kupón: SLEVA5. Neplatí při nákupu na ičo.☀️ Zavřít
Poradíme Vám: (+420) 604 444 909 (Po–Ne: 9–18 h.)
košík je prázdný

Individuální zakázková výroba polstrů Doppler na míru

Dopřejte si pohodlný odpočinek nejen na Vaší terase, zahradě či u bazénu. Vedle velmi kvalitní sériové výroby polstrů na zahradní nábytek Doppler vám také nabízíme možnost individuálního výroby dle vámi zadaných rozměrů, a to i v malých sériích a po jednotlivých kusech za přijatelné ceny. Polstry na míru, podušky, sedáky či ubrusy šijeme na jakýkoliv nábytek: na křesla, židle, lavice, lehátka, houpačky, sestavy i jiný zahradní či domácí nábytek. V případě zájmu vám také rádi na polstr vyšijeme vaše logo.

Jak to funguje?

Nejdříve vyřešíme potřebné podklady a poté vám pošleme cenovou nabídku. Pro cenovou nabídku od Vás potřebujeme znát:

  • vybraný desén látky (číslo pod fotkou viz níže - můžete uvádět více pro následné porovnání cen)
  • požadované rozměry podušky (šířku polstru, hloubku sedu, výšku opěrky, tloušťku apod., ušito je vždy s tolerancí +- 2 cm)
  • provedení (uchycení podušky - tkaničky a kde, stuha se sponou, se zipem nebo bez zipu, prošití apod.)

Vybrat si můžete z níže uvedených řad desénů látek (seřazeno od nejlevnějších Spot, až po nejkvalitnější dralonové látky řady Star).

Vaši poptávku nám prosím pošlete e-mailem na info@kvalitnislunecniky.cz.

Aktuální termín výroby zakázkových polstrů: 4-5 týdnů.

 

Desény látek pro polstry na zahradní nábytek na míru

Řada SPOT

Polstry řady Spot mají potah z bavlněné směsové tkaniny. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Vzhledem k nižší hrubosti látky nelze realizovat provedení jakýchkoliv podušek z této řady se zipem. Tloušťka podušek max. 6 cm.


Řada HIT UNI

Tato kolekce jednobarevných desénů má potah ze 100% polyesterové tkaniny s nenáročnou údržbou. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Látky řady Hit Uni jsou vhodné i do zátěžových podmínek pro využití v gastronomii a také k firemnímu potisku či realizaci výšivky.


Řada LIVING

Potah sedáků je vyroben z bavlněné směsové tkaniny, výplň pak tvoří molitan, který je obalen do polyesterového rouna pro zvýšení komfortu. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu i se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu z polstru a jeho praní.


Řada CITY

Potahy řady látek Doppler City jsou vyrobeny ze 100% matného polyesteru, který je savý a příjemný na pokožku. Výplň polstrů tvoří molitan obalený do polyesterového rouna. Uchycení může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu i se zipem. V případě provedení polstrování se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Látka je vhodná i do namáhavějších podmínek, jako jsou např. kavárny, restaurace, hotely apod.


Řada CASA

Potahy této řady látek jsou vyrobeny z kvalitního 100% polyesteru s impregnací, který je příjemný na pokožku. Výplň tvoří molitan obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu i se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Látky řady CASA jsou vhodné i do zátěžových podmínek pro využití v gastronomii (kavárny, restaurace, hotely aj.) a také k firemnímu potisku či realizaci výšivky.


Řada ART

Potahy řady Doppler Art jsou vyrobeny z bavlněné směsové tkaniny evropské výroby a mají moderní vzhled se vzorkem rybí kosti v krásných pastelových barvách. Výplň tvoří molitan obalený do polyesterového rouna. Uchycení sedáků může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu i se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Potahová látka má dobrou stálobarevnost a odolnost vůči otěru a je vhodná pro použití také v gastronomii (restaurace, kavárny, hotely apod.).


Řada STAR

Potahy této premiové řady látek vysoké kvality jsou vyrobeny ze 100% dralonové tkaniny s impregnací proti špíně a plísni. Látka je velmi pevná a odolná vůči oděru, slunečnímu záření a povětrnostním vlivům. Výplň tvoří molitan obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Látky řady Star jsou vhodné i do zátěžových podmínek pro využití v gastronomii.


Řada NATURE

Polstry v kolekci Nature jsou vyráběny s ohledem na přírodu z udržitelné tkaniny z recyklovaných PET lahví (100% odolný recyklovaný polyester). Výplň tvoří molitan obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu i se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.

 

Jako alternativu nabízíme šití polstrů, sedáků, matrací, polštářů i jiného polstrování z prémiových venkovních látek Sunbrella. Lze například ušít all weather provedení, kde není použit klasický deskový molitan, ale speciální vodo propustná výplň a odtoková mřížka na spodní straně polstrování. Takový Quick-Dry sedák se stává voděodolným a může zůstat venku i za napříznivého počasí. Voda sedákem jednoduše proteče. Toto provedení lze ušít také z kolekce látek Doppler Star a Nature.

Poslat poptávku na výrobu polstru

 

Ukázky provedení polstrování

 

 

Výpis se aktualizuje