košík je prázdný

Individuální zakázková výroba polstrů Doppler na míru

Dopřejte si pohodlný odpočinek na Vaší terase, zahradě či u bazénu. Vedle velmi kvalitní sériové výroby polstrů Doppler vám také nabízíme možnost individuálního vyhotovení dle vámi zadaných rozměrů, a to i v malých sériích a po jednotlivých kusech za přijatelné ceny. Polstry, podušky, sedáky či ubrusy šijeme na jakýkoliv nábytek - na křesla, židle, lavice, lehátka, houpačky, sestavy i jiný zahradní či domácí nábytek. V případě zájmu vám na základě dodané předlohy rádi na posltr vyšijeme vaše logo.

Jak to funguje?

Nejdříve vyřešíme potřebné podklady a poté vám pošleme cenovou nabídku. Pro cenovou nabídku od vás potřebujeme znát:

  • vybraný desén látky (číslo pod fotkou viz níže - můžete uvádět více pro následné porovnání cen)
  • požadované rozměry podušky (šířku polstru, hloubku sedu, výšku opěrky, tloušťku apod., ušito je vždy s tolerancí +- 2 cm)
  • provedení (uchycení podušky - tkaničky a kde, stuha se sponou, se zipem nebo bez zipu, prošití apod.)

Vybrat si můžete z níže uvedených řad desénů látek (seřazeno od nejlevnějších Spot, až po nejkvalitnější dralonové látky Fashion či Star).

Vaši poptávku nám prosím pošlete e-mailem na info@kvalitnislunecniky.cz.

Aktuální termín výroby zakázkových polstrů: 4 týdny.

Řada SPOT

Polstry řady Spot mají potah z bavlněné směsové tkaniny. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Vzhledem k nižší hrubosti látky nelze realizovat provedení jakýchkoliv podušek z této řady se zipem. Tloušťka podušek max. 6 cm.


Řada HIT UNI

Tato kolekce jednobarevných desénů má potah ze 100% polyesterové tkaniny s nenáročnou údržbou. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Látky řady Hit Uni jsou vhodné i do zátěžových podmínek pro využití v gastronomii a také k firemnímu potisku či realizaci výšivky.


Řada LIVING

Potah sedáků je vyroben z bavlněné směsové tkaniny, výplň pak tvoří molitan, který je obalen do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada MOTION XL

Potahy této řady látek vyšší kvality jsou vyrobeny z bavlněné směsové tkaniny s impregnací proti plísni, špíně a nečistotám. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu i se zipem. V případě provedení polstrování se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. U této řady látek je možné šít pouze polstry na křesla s nízkou, střední či vysokou opěrkou a polstry na lehátka. Polstry na houpačky a lavice z těchto látek není možné ušít.


Řada ELEGANT

Potahy této řady látek vyšší kvality jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlněné směsové tkaniny evropské výroby. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Látky řady Elegant jsou vhodné i do zátěžových podmínek pro využití v gastronomii a také k firemnímu potisku či realizaci výšivky.


Řada FUSION

Potahy této řady látek vyšší kvality jsou vyrobeny z bavlněné směsové tkaniny evropské výroby a mají ozdobné prošití po celé ploše. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení sedáků může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada STAR

Potahy této premiové řady látek vysoké kvality jsou vyrobeny ze 100% dralonové tkaniny s impregnací proti špíně a plísni. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Látky řady Star jsou vhodné i do zátěžových podmínek pro využití v gastronomii.


Řada NATURE

Polstry v kolekci Nature jsou vyráběny s ohledem na přírodu z udržitelné tkaniny z recyklovaných PET lahví (100% odolný recyklovaný polyester). Výplň tvoří molitan obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu i se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.

Výpis se aktualizuje