V termínu 6.12.2019 - 3.1.2020 nebudou probíhat výrobní zakázky šití polostrů na míru, neskladových kusů polstrů apod. 

Potřebujete poradit? Zavolejte nám +420 604 444 909
košík je prázdný

Individuální zakázková výroba polstrů Doppler na míru

Dopřejte si pohodlný odpočinek na Vaší terase, zahradě či u bazénu. Vedle velmi kvalitní sériové výroby polstrů Doppler vám také nabízíme možnost individuálního vyhotovení dle vámi zadaných rozměrů, a to i v malých sériích a po jednotlivých kusech za přijatelné ceny. Polstry, podušky, sedáky či ubrusy šijeme na jakýkoliv nábytek - na křesla, židle, lavice, lehátka, houpačky, sestavy i jiný zahradní či domácí nábytek. V případě zájmu vám na základě dodané předlohy rádi na posltr vyšijeme vaše logo.

Jak to funguje?

Nejdříve vyřešíme potřebné podklady a poté vám pošleme cenovou nabídku. Pro cenovou nabídku od vás potřebujeme znát:

  • vybraný desén látky (číslo pod fotkou viz níže - můžete jich uvádět více pro následné porovnání cen)
  • požadované rozměry podušky (šířku, hloubku sedáku, výšku opěrky, tloušťku apod.)
  • provedení (uchycení podušky - tkaničky a kde, ryps se sponou, se zipem nebo bez zipu, prošití apod.)

Vybrat si můžete z níže uvedených řad desénů látek (seřazeno od nejlevnějších Basic, až po nejkvalitnější dralonové látky Fashion či Star).

Vaši poptávku nám prosím pošlete e-mailem na info@kvalitnislunecniky.cz.

Aktuální doba výroby atypických podušek se pohybuje kolem 3-4 týdnů.
 

Řada BASIC

Polstry řady Basic mají potah z bavlněné směsové tkaniny. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Vzhledem k nižší hrubosti látky není vhodné realizovat provedení jakýchkoliv podušek z této řady se zipem. Tloušťka podušek max. 7 cm.


Řada SPOT

Polstry kolekce Spot jsou standardně vyráběny v provedení s obšitým lemem. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček, rypsu s posuvnou sponou za opěrkou či suchého zipu. Potahová látka je tvořena bavlněnou směsovou tkaninou, která je savá a příjemná na pokožku. Výplň polstrů tvoří molitan, který je obalen do polyesterového rouna. Stejně jako u řady Basic není vhodné vzhledem k nižší hrubosti látky realizovat provedení se zipem. Tloušťka podušek Spot může být maximálně 7 cm.


Řada LOOK

Tato kolekce jednobarevných desénů má potah ze 100% polyesterové tkaniny s nenáročnou údržbou. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada LIVING

Potah sedáků je vyroben z bavlněné směsové tkaniny, výplň pak tvoří molitan, který je obalen do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada VIVO

Potah je vyroben z bavlněné směsové tkaniny. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu.


Řada SPIRIT

Potahy této řady látek vyšší kvality jsou vyrobeny z bavlněné směsové tkaniny / polypropylenu s impregnací proti špíně a plísni. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada COMFORT

Potahy této řady látek vyšší kvality jsou vyrobeny z bavlněné směsové tkaniny / polypropylenu s impregnací proti špíně a plísni. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada FASHION

Potahy této premiové řady látek vysoké kvality jsou vyrobeny ze 100% dralonové tkaniny s impregnací proti špíně a plísni. Dralon - polyakrylnitrilová vlákna (mezinárodní zkratka PAN) - jsou umělá textilní vlákna. Má vynikající odolnost proti vlivům světla, povětrnosti a mikroorganizmům. Má nižší sklon ke žmolkování, je pružný, měkký a je velmi vhodný k mísení s vlnou a jako alternativa k vlněným výrobkům. Praní je možné jen ve vlažné vodě, žehlení je většinou zbytečné - je nemačkavý. Látka má impregnaci TEFLONEM proti špíně a plísni. Díky této impregnaci zůstávají nečistoty na povrchu impregnace a nedostávají se tak do struktury látky. Látka se snadno čistí vlhkým hadrem a je mnohem odolnější vlhkosti. Není však nepromokavá. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada LIVING DE LUXE

Potahy této řady látek vyšší kvality jsou vyrobeny ze 100% polyesteru a mají digitální tisk nejvyšší kvality. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada STAR

Potahy této premiové řady látek vysoké kvality jsou vyrobeny ze 100% dralonové tkaniny s impregnací proti špíně a plísni. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.

 

Poslat poptávku na výrobu polstru

 

Ukázky provedení polstrování

 

 

Výpis se aktualizuje