☀️ Letní dárek SLEVA 5% na vše. Slevový kupón: SLEVA5. Neplatí při nákupu na ičo.☀️ Zavřít
Poradíme Vám: (+420) 604 444 909 (Po–Ne: 9–18 h.)
košík je prázdný

Venkovní a interiérové látky Sunbrella

SunbrellaVysoce kvalitní venkovní a interiérové látky jsou vyráběny pod francouzskou značkou Dickson - Sunbrella a jsou určeny pro výrobu zahradních polstrů (na křesla, lavice, židle, houpačky aj.), sedáků, polštářů, matrací, ubrusů, potahů na slunečníky či závěsů a bočních stěn. Potahové látky Sunbrella jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Mimo to jsou tyto outdoor látky vhodné pro použití na zakrytí cockpitu, bimini, sprayhood, markýzy či flybridge (kolekce Sunbrella Plus). Jedná se o čalounické látky, které vynikají vysokou stálobarevností, neblednou (záruka 5 let), odpuzují vlhkost, rychle vysychají, jsou prodyšné, odolné proti ušpinění a velmi snadno se čistí. Látky jsou impregnovány proti usazování skvrn, plísní i nečistot. Pro náročnější zákazníky přinášíme také možnost individuální zakázkové výroby na míru z těchto TOP potahových látek na trhu, které jsou odolné povětrnostním vlivům a mají dlouhou životnost. Díky těmto vlastnostem jsou to ideální látky na venkovní polstry.

 

Sunbrella® kombinuje výkon a design a vytváří sofistikované tkaniny pro vnitřní i venkovní použití. Tkaniny jsou tkané výhradně z akrylových vláken barvených roztokem Sunbrella®, které zaručují kvalitu, odolnost a snadnou údržbu každé tkaniny.

 

Nabízíme špičkové potahové látky pro dekorativní činnost a čalounění. V nabídce najdete technické tkaniny Sunbrella, specialisty na kvalitní interiérové a exteriérové látky. Tkaniny Sunbrella jsou díky svým vlastnostem vhodné také pro námořní použití a velmi slunné oblasti.

Výpis se aktualizuje