Poradíme Vám: (+420) 604 444 909 (Po–Ne: 9–18 h.)
košík je prázdný

O nás

Jsme česká firma s českými kořeny

První zákazníky našeho e-shopu jsme přivítali v lednu roku 2011 a dnes patříme k největším prodejcům kvalitních slunečníků, zahradních polstrů, podušek a sedáků v České republice. Sídlíme v Kuřimi nedaleko Brna, kde máme naši expediční centrálu.

Naše firma se zabývá prodejem výhradně kvalitních slunečníků, zahradního nábytku, polstrů a sedáků rakouské značky DOPPLER, DERBY, švýcarského výrobce GLATZ, německé značky KNIRPS a italského výrobce designových slunečníků SCOLARO. Nabízíme slunečníky zahradní, na balkon, plážové, gastro (hospodské, do restaurací, kaváren, hotelů apod.) i slunečníky profesionální. V neposlední řadě také realizujeme potisk reklamních slunečníků vlastním logem či grafikou a to již od jednoho kusu. Všechny nabízené produkty jsou dostupné v různých stylech a provedeních, odlišují se různými stupni kvality a nadstandardním vybavením. V naší široké nabídce najdete jakýkoliv slunečník - malý plážový, slunečník na zahradu, terasu, k bazénu až po obří profi slunečníky do restaurace či hotelu. Ke každému modelu nabízíme také odpovídající podstavec na slunečník i ochranný obal chránící slunečník před prachem, vlhkem a agresivním UV zářením.

Polstry a podušky na zahradní nábytek zahrnují vše od akčních polstrů až po luxusní provedení – od standardní každoročně nové kolekce až po individuální zakázkovou výrobu polstrů na míru dle přání zákazníka. Nabídka polstrování obsahuje sedáky různých tvarů a velikostí, které jsou dostupné v trendy barvách a vzorech.

Zahradní nábytek, který nabízíme, je vyroben z kvalitních moderních i tradičních materiálů. Široká nabídka obsahuje: hliníkový zahradní nábytek, kovový zahradní nábytek, zahradní nábytek z umělého ratanu, dřevěné zahradní sezení, jídelní sestavy na terasu či zahrady, zahradní sedací sestavy, křesla, židle, stoly, zahradní lehátka, houpačky aj.

 

Odbornost a servis především

Našim zákazníkům poskytujeme při výběru vhodného slunečníku, zahradního nábytku či polstrů odborné poradenství. Záruční i pozáruční servis je u nás samozřejmostí. Specializovaný obchod s nejširší nabídkou v ČR a SR je tu pro Vás! Tip: Jak vybrat správný slunečník na terasu, zahradu, balkon či pláž?

Naším cílem je zákazníkovi nabídnout co nejkvalitnější produkty. Dodáváme výrobky, které jsou navržené vybranými návrháři a vyrobené s láskou a pečlivostí tak, aby dosahovaly vysoké kvality a měly nulové procento reklamací.

 

Jsme největším prodejcem kvalitních slunečníků v ČR a SR

...přesto stojíme nohama pevně na zemi. Vše, co děláme, děláme se srdcem na 100% a pro Vás. Především díky Vám jsme za existenci našeho e-shopu expedovali tisíce slunečníků a polstrů na různý zahradní nábytek. Budeme šťastni, pokud se i vy přidáte k našim spokojeným zákazníkům, kterým naše produkty slouží dlouhá léta. Marketové slunečníky na jednu či dvě sezóny neprodáváme.

Maximálně spokojený zákazník = naše nejlepší odměna!

 

Naše značky slunečníků, zahradních polstrů a nábytku

Slunečníky Doppler  Slunečníky Glatz  Slunečníky Scolaro  Slunečníky Derby  Značky Brafab  Slunečníky Schneider

Výpis se aktualizuje