☀️ Letní dárek SLEVA 5% na vše. Slevový kupón: SLEVA5. Neplatí při nákupu na ičo.☀️ Zavřít
Poradíme Vám: (+420) 604 444 909 (Po–Ne: 9–18 h.)
košík je prázdný

Zahradní nábytek

Dopřejte si pohodlí na své terase, balkónu, u bazénu či na zahradě. V této kategorii přinášíme kvalitní zahradní nábytek evropských značek Doppler a Brafab. Naleznete zde různé typy materiálů - nábytek hliníkový, ocelový, dřevěný i velmi oblíbený ratanový. Každý rok nová trendy kolekce přináší inovované moderní sestavy nábytku, stoly, křesla, lehátka, lavice i oblíbené závěsné zahradní houpačky. Široká nabídka zahrnuje produkty základních cenových skupin i sortiment luxusních výrobků.

Doplňte křesla a židle o polstry na zahradní nábytek. Přináší mnoho výhod. Změkčují tvrdé povrchy zahradního nábytku a dělají sezení pohodlnějším. Poskytují podporu zad a krku, čímž snižují únavu a napětí. Zvýší komfort při opalování, čtení nebo relaxaci na vaší terase. Dodají zahradnímu nábytku nový vzhled a styl. Navíc také chrání zahradní nábytek před povětrnostními vlivy a UV zářením. Prodlužují tak jeho životnost.

Nezapomeňte, že k zahradnímu nábytku rozhodně patří i slunečník. Slunečník na terase poskytne příjemný stín a chrání vás před škodlivým UV zářením. Předcházejte nepříjemným spáleninám, předčasnému stárnutí pokožky či rakoviny kůže. Zahradní slunečník umožní na vaší terase trávit čas i v horkých letních dnech bez rizika přehřátí. Zahradní sestavu nábytku navíc chrání před vyblednutím a poškozením sluncem. Moderním slunečníkem Doppler, Glatz či Knirps navíc získáte další designový prvek, který může sloužit jako dekorace a zpestření vzhledu terasy.

Ing. Tomáš Kříž

Ing. Tomáš Kříž
majitel e-shopu

Výpis se aktualizuje