☀️ Letní dárek SLEVA 5% na vše. Slevový kupón: SLEVA5. Neplatí při nákupu na ičo.☀️ Zavřít
Poradíme Vám: (+420) 604 444 909 (Po–Ne: 9–18 h.)
košík je prázdný

Příslušenství ke slunečníkům Doppler

Kompletní nabídka stojanů a veškerého kotvení pro slunečníky Doppler. Žulové stojany, betonové sokly, dlaždicové stojany, plastové plnitelné stojany, kotvy do země i ochranné kryty na slunečníky, chránící slunečník proti prachu, silnému UV záření i vodě. Jsme autorizovaný prodejce slunečníků Doppler a odpovídajícího příslušenství. Vyberte si vhodný doplněk pro svůj zahradní slunečník Doppler. S výběrem Vám rádi poradíme. Na produkty poskytujeme prodlouženou záruka 3 let.

Ing. Tomáš Kříž

Ing. Tomáš Kříž
majitel e-shopu

Několik doporučení při nákupu příslušenství ke slunečníkům.

Při koupi stojanů ke slunečníku byste měli dbát na to, abyste jej nekotvili příliš lehce. Zejména u slunečníků s boční tyčí je vyžadována vysoká hmotnost stojanu nebo jiné bezpečné kotvení - těžiště slunečníku není centrální, je zcela mimo osu. U všech slunečníků v naší nabídce najdete v popise minimální doporučenou hmotnost stojanu, kterou je nutné dodržet. U každého slunečníku najdete také v souvisejícím zboží odpovídající stojany, či kotvy do země, ze kterých si můžete vybrat.

Zemní kotvy zapuštěné do země se stávají stále populárnějšími. Nezabírají prostor na terase, poskytují nejvyšší stabilitu slunečníku a ani opticky neruší v zimním období. Instalace kotvy je jednoduchá: kotva se zabetonuje do země a na tuto kotvu se slunečník jednoduše přišroubuje. Jak zemní kotvu pro slunečník správně zabetonovat najdete na našem blogu v článku "Kotva pro slunečníky: Jak ji zabetonovat?".

  • Řada slunečníků s boční tyčí má již v balení slunečníku dlaždicový stojan (kříž), do kterého se umístí pouze odpovídající zátěžové dlaždice. V opačném případě je stojan nabízen jako volitelné příslušenství.
  • Mobilní žulové stojany na slunečníky, které mají kolečka, jsou obzvláště praktické. Pokud jsou používány na pevném podkladě (dlažba, beton), lze slunečník či stojan snadno přemístit. Některé modely bývají také doplněny o praktická madla.
  • Existuje také celá řada různých plastových plnitelných stojanů a to ať už pískem nebo vodou. Díky své nízké váze jsou snadno manipulovatelné a skladovatelné.

Ochranný obal na slunečník rozhodně doporučujeme pořídit. Důvodů je hned několik:

  • potah a konstrukce slunečníku ve složeném stavu netrpí na ostré UV záření, které negativně působí na všechny materiály (blednutí potahu, stárnutí materiálů apod.),
  • ochranný obal chrání potah slunečníku před prachem, ptáky apod.,
  • obal také chrání slunečník ve větru - slunečník je kompaktně složen a při řádně zapnutém/zašněrovaném obalu nehrozí samovolné otevření střechy větrem.

Výpis se aktualizuje