Poradíme Vám: (+420) 604 444 909 (Po–Ne: 9–18 h.)
košík je prázdný

Doppler

Logo DopplerRakouská firma DOPPLER je vedoucím výrobcem slunečníků, deštníků, zahradního nábytku, polstrů na zahradní nábytek na celém evropském trhu. Firma se zabývá výrobou více než 60 let a má tak velice dobré jméno. Doppler produkuje kvalitní a moderně pojaté slunečníky, tak jak to vyžadují nejnovější trendy a nároky zákazníků. Cílem je poskytnout svým zákazníkům co nejkvalitnější materiály a výborné zpracování svých produktů. Doppler slunečníky se vyznačují různými stupni kvality a nadstandardním vybavením.

Společnost DOPPLER byla založena v roce 1946 v Braunau am Inn v Rakousku, jako malá rodinná firma, zabývající se výrobou deštníků. V roce 1971 došlo k vytvoření německé pobočky, v 90. letech vznikly dceřiné firmy v Čechách (1991) a na Slovensku (1992). Součástí koncernu je i dceřiná firma Derby Sunrain Ltd. v Hongkongu (založená v roce 1990 jako Derby Umbrellas Ltd.).

Segment slunečníků představuje široké spektrum produktů od malých plážových slunečníků až po velké slunečníky pro gastronomii, což nám umožňuje poskytnout našim zákazníkům kompletní sortiment. Jako příklad můžeme uvést prémiové výkyvné slunečníky PROTECT (do velikosti 400 cm) s patentovaným otáčecím mechanismem nebo stylovou a uživatelsky velmi příjemnou sérii slunečníků EXPERT pro nejvyšší nároky! Vzhled slunečníků je dílem interních i externích designových specialistů.

Foto slunečník Doppler Protect

Polstry a podušky na zahradní nábytek

Módní téma podušek pro zahradní nábytek zahrnuje vše od akčních polstrů až po nejluxusnější provedení, od standardní konfekce po zakázkovou výrobu. Rozhodující roli zde hrají mj. správné barvy, jež každý rok spolu s designéry a mezinárodními skauty z oblasti módy a trendů nově definujeme a aranžujeme podle barevných témat. Tvary a velikosti polstrů musí být vždy v souladu s rozměry nábytku. Abychom mohli toto široké pole působnosti kompletně pokrýt, vytváříme stále nové formy univerzálních sedáků. Díky moderní produkci podušek v Braunau am Inn a v České republice je velmi mnoho zákaznických objednávek vyráběno jako individuální vyhotovení na míru. Perfektní servis využívá mnoho zákazníků ke své spokojenosti. Pro všechny podušky jsou k dispozici barevně sladěné modely slunečníků, které nabízejí množství kombinačních možností při utváření Vaší zahrady.

Foto polstry Doppler

Prověřená kvalita

Ve spolupráci s renomovaným Institutem Hohenstein jsme zavedli pravidelné a velmi intenzivní testování veškerých námi užívaných tkanin. U látek opatřených značkou jakosti „Prověřená kvalita - Hohenstein Institut“ jsou kromě standardního testování UV-ochrany, stálobarevnosti a zdravotní nezávadnosti prověřovány i následující, obzvlášť důležité vlastnosti:

1) Hydrofobní schopnost materiálu (vodoodpudivost tkaniny)
2) Odolnost vůči povětrnostním vlivům
3) Odolnost proti otěru i při velmi častém používání

Výrobky jsou testovány a hodnoceny dle směrnic nezávislého Institutu Hohenstein za použití bezfluoridové technologie na bázi křemíku. Ve srovnání s neošetřenými materiály je pak potvrzen silný hydrofobní účinek textilie i její odolnost vůči povětrnostním vlivům a otěru, a to v souladu se specifickými požadavky pro stínící materiály. Vedle stálých zkoušek kvality jsou doppler výrobky pravidelně vyznamenávány za kvalitu a design.

 

Zobrazit produkty Doppler

 

Výpis se aktualizuje