Poradíme Vám: (+420) 604 444 909 (Po–Pá: 9–18 h.)
košík je prázdný

Scolaro

Logo ScolaroItalský výrobce špičkových designových slunečníků určených především pro i profesionální, ale i privátní použití. Firma Scolaro se zaměřujem především na moderně zpracované slunečníky, které Vás nejen spolehlivě ochrání před ostrým sluncem, ale také vytvoří působivý doplněk na Vaší zahradě, terase či u bazénu. Segment slunečníků Scolaro s boční tyčí a také slunečníků s více střechami (stínidly) na jednom stožáru vyhledávají např. hotely, restaurace, kavárny či wellnes zařízení, kde slouží téměř celoročně.

Společnost Scolaro byla založena před více jak 40 lety a tehdy ručně vyráběla pouze dřevěné slunečníky. Zkušenosti a manipulační dovednosti přinesly v průběhu let více a více technologií ke zlepšení vývoje a kvality a z jednoduchého dřeveného slunečníku se stal elegantní doplňek exteriérového vybavení. Design, nová technická řešení s kombinací nejlepších použitých materiálů - to jsou slunečníky se zárukou 100% italského výrobního procesu.

Slunečníky Scolaro jsou navrženy, vyvinuty a vyráběny zcela uvnitř společnosti se sídlem v Itálii. Speciální péče o konečnou úpravu a kontrolu kvality jsou nedílnou součástí politiky firmy. Díky použitým materiálům a technickému vybavení jsou slunečníky robustní a vhodné pro těžké a profesionální využití.

Použití nepromokavých akrylových tkanin, ošetřeného dřeva, oceli a hliníku zaručují dlouhou životnost všech produktů. Zvláštní pozornost je věnována snadné údržbě a dostupnosti náhradních dílů.

Politika společnosti Scolaro neustále usiluje o spokojenost svých zákazníků a nyní exportuje své slunečníky do více než 50 zemí celého světa, včetně České republiky.

 

Zobrazit produkty SCOLARO

 

Výpis se aktualizuje