košík je prázdný

Venkovní látka Sunbrella Chartres - J193 Pearl

Kód zboží: CHA J193 140
Vysoce kvalitní látka Sunbrella je vhodná především pro venkovní outdoor použití. Stálobarevná, nebledne, odpuzuje vlhkost, je prodyšná, impregnovaná, snadno se čistí. zobrazit více

Varianta

Záruka:
2 roky
Běžná cena:
2 300 Kč, ušetříte:
Dostupnost:
Na dotaz
Maximální možný počet kusů k zakoupení je .
1 943 Kč 1 605,79 Kč bez DPH

Vysoce kvalitní látka Sunbrella je vhodná především pro venkovní outdoor použití. A to např. pro výrobu polstrů na zahradní nábytek - na křesla, židle, lavice, houpačky, sedáků na zahradní lehátka, sestavy, venkovní polštáře, aj. Látka je vyrobena z vlákna, které je vysoce stálobarevné, odpuzuje vlhkost, rychle vysychá, je prodyšné a velmi snadno se čistí. Látka je také opatřena impregnací proti usazování skvrn, plísní a nečistot. odolná vůči povětrnostním vlivům.
Vyrobeno ve Francii. 

  • materiál: 100% akrylové vlákno Sunbrella,
  • gramáž: 375 g/m2,
  • šíře látky: 140 cm,
  • stálobarevnost: stupeň 7-8.

Pozor: přířezy látky ustřižené z celých rolí nelze vrátit (jednotky uváděné jako běžný metr - bm, jedná se o zboží upravené na přání zákazníka).

Foto je ilustrativní - zobrazení barev závisí na nastavení vašeho monitoru. Provedení výrobku se může změnit bez předchozího upozornění.

Vzorkovník látek je k dispozici v naší vzorkovně.

Z této látky Vám vyrobíme jakýkoliv polstr, sedák, matraci či polštář na Váš nábytek. Pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte na našem e-mailu.

 

Stálobarevnost: stupeň 7-8
Gramáž: 375 g/m2
Šíře látky: 140 cm
Barva: přírodní
Možnost individuální výroby: ano

Hodnocení zákazníků

Zatím nikdo nehodnotil.

Výpis se aktualizuje