košík je prázdný

Látky Doppler

Kolekce látek Doppler 2023 pro individuální zakázkovou výrobu polstrů, sedáků a podušek pro zahradní i domácí nábytek. Šijeme polstry v libovolných rozměrech i provedeních. Zakázková výroba trvá cca 4 týdny. Vaši poptávku nám prosím pošlete e-mailem na info@kvalitnislunecniky.cz.

Řada SPOT

Polstry řady Spot mají potah z bavlněné směsové tkaniny. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Vzhledem k nižší hrubosti látky není vhodné realizovat provedení jakýchkoliv podušek z této řady se zipem. Tloušťka podušek max. 5 cm.


Řada HIT UNI

Tato kolekce jednobarevných desénů má potah ze 100% polyesterové tkaniny s nenáročnou údržbou. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Látky řady Hit Uni jsou vhodné i do zátěžových podmínek pro využití v gastronomii a také k firemnímu potisku či realizaci výšivky.


Řada LIVING

Potah sedáků je vyroben z bavlněné směsové tkaniny, výplň pak tvoří molitan, který je obalen do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada MOTION XL

Potahy této řady látek vyšší kvality jsou vyrobeny z bavlněné směsové tkaniny s impregnací proti plísni, špíně a nečistotám. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu i se zipem. V případě provedení polstrování se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. U této řady látek je možné šít pouze polstry na křesla s nízkou, střední či vysokou opěrkou a polstry na lehátka. Polstry na houpačky a lavice z těchto látek není možné ušít.


Řada ELEGANT

Potahy této řady látek vyšší kvality jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlněné směsové tkaniny evropské výroby. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Látky řady Elegant jsou vhodné i do zátěžových podmínek pro využití v gastronomii a také k firemnímu potisku či realizaci výšivky.


Řada FUSION

Potahy této řady látek vyšší kvality jsou vyrobeny z bavlněné směsové tkaniny evropské výroby a mají ozdobné prošití po celé ploše. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení sedáků může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada STAR

Potahy této premiové řady látek vysoké kvality jsou vyrobeny ze 100% dralonové tkaniny s impregnací proti špíně a plísni. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Látky řady Star jsou vhodné i do zátěžových podmínek pro využití v gastronomii.


Řada NATURE

Polstry v kolekci Nature jsou vyráběny s ohledem na přírodu z udržitelné tkaniny z recyklovaných PET lahví (100% odolný recyklovaný polyester). Výplň tvoří molitan obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu i se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.

Výpis se aktualizuje