košík je prázdný

Látky Doppler

Kolekce látek Doppler 2021 pro individuální zakázkovou výrobu polstrů, sedáků a podušek pro zahradní i domácí nábytek. Šijeme polstry v libovolných rozměrech i provedeních. Zakázková výroba trvá cca 4 týdny. Vaši poptávku nám prosím pošlete e-mailem na info@kvalitnislunecniky.cz.

Řada SPOT

Polstry řady Spot mají potah z bavlněné směsové tkaniny. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Vzhledem k nižší hrubosti látky není vhodné realizovat provedení jakýchkoliv podušek z této řady se zipem. Tloušťka podušek max. 7 cm.


Řada HIT UNI

Tato kolekce jednobarevných desénů má potah ze 100% polyesterové tkaniny s nenáročnou údržbou. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada LIVING

Potah sedáků je vyroben z bavlněné směsové tkaniny, výplň pak tvoří molitan, který je obalen do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada EXPERT

Potahy této řady látek vyšší kvality jsou vyrobeny z bavlněné směsové tkaniny evrospké výroby a mají melír. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu i se zipem. V případě provedení polstrování se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada ELEGANT

Potahy této řady látek vyšší kvality jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlněné směsové tkaniny evropské výroby. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada FUSION

Potahy této řady látek vyšší kvality jsou vyrobeny z bavlněné směsové tkaniny evropské výroby a mají ozdobné prošití po celé ploše. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení sedáků může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Řada STAR

Potahy této premiové řady látek vysoké kvality jsou vyrobeny ze 100% dralonové tkaniny s impregnací proti špíně a plísni. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.

 

Poslat poptávku na výrobu polstru

 

Ukázky provedení polstrování

 

 

Výpis se aktualizuje