☀️ Letní dárek SLEVA 5% na vše. Slevový kupón: SLEVA5. Neplatí při nákupu na ičo.☀️ Zavřít
Poradíme Vám: (+420) 604 444 909 (Po–Ne: 9–18 h.)
košík je prázdný

Látky Doppler

Kolekce látek Doppler 2024 pro individuální zakázkovou výrobu polstrů, sedáků a podušek pro zahradní i domácí nábytek. Šijeme polstry v libovolných rozměrech i provedeních. Zakázková výroba trvá cca 4 týdny. Vaši poptávku nám prosím pošlete e-mailem na info@kvalitnislunecniky.cz.

Desény pro polstry na zahradní nábytek na míru - řada SPOT

Polstry řady Spot mají potah z bavlněné směsové tkaniny. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Vzhledem k nižší hrubosti látky nelze realizovat provedení jakýchkoliv podušek z této řady se zipem. Tloušťka podušek max. 6 cm.


Desény pro polstry na zahradní nábytek na míru - řada HIT UNI

Tato kolekce jednobarevných desénů má potah ze 100% polyesterové tkaniny s nenáročnou údržbou. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Látky řady Hit Uni jsou vhodné i do zátěžových podmínek pro využití v gastronomii a také k firemnímu potisku či realizaci výšivky.


Desény pro polstry na zahradní nábytek na míru - řada LIVING

Potah sedáků je vyroben z bavlněné směsové tkaniny, výplň pak tvoří molitan, který je obalen do polyesterového rouna pro zvýšení komfortu. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu i se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu z polstru a jeho praní.


Desény pro polstry na zahradní nábytek na míru - řada CITY

Potahy řady látek Doppler City jsou vyrobeny ze 100% matného polyesteru, který je savý a příjemný na pokožku. Výplň polstrů tvoří molitan obalený do polyesterového rouna. Uchycení může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu i se zipem. V případě provedení polstrování se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Látka je vhodná i do namáhavějších podmínek, jako jsou např. kavárny, restaurace, hotely apod.


Desény pro polstry na zahradní nábytek na míru - řada CASA

Potahy této řady látek jsou vyrobeny z kvalitního 100% polyesteru s impregnací, který je příjemný na pokožku. Výplň tvoří molitan obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu i se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Látky řady CASA jsou vhodné i do zátěžových podmínek pro využití v gastronomii (kavárny, restaurace, hotely aj.) a také k firemnímu potisku či realizaci výšivky.


Desény pro polstry na zahradní nábytek na míru - řada ART

Potahy řady Doppler Art jsou vyrobeny z bavlněné směsové tkaniny evropské výroby a mají moderní vzhled se vzorkem rybí kosti v krásných pastelových barvách. Výplň tvoří molitan obalený do polyesterového rouna. Uchycení sedáků může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu i se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Potahová látka má dobrou stálobarevnost a odolnost vůči otěru a je vhodná pro použití také v gastronomii (restaurace, kavárny, hotely apod.).


Desény polstrů na zahradní nábytek na míru - řada STAR

Potahy této premiové řady látek vysoké kvality jsou vyrobeny ze 100% dralonové tkaniny s impregnací proti špíně a plísni. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Látky řady Star jsou vhodné i do zátěžových podmínek pro využití v gastronomii.


Řada NATURE

Polstry v kolekci Nature jsou vyráběny s ohledem na přírodu z udržitelné tkaniny z recyklovaných PET lahví (100% odolný recyklovaný polyester). Výplň tvoří molitan obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu a pevné stuhy se sponou za opěrkou. Provedení podušek může být bez zipu i se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.


Poslat poptávku na výrobu polstru

 

Ukázky provedení polstrování

 

 

Výpis se aktualizuje