☀️ Letní dárek SLEVA 5% na vše. Slevový kupón: SLEVA5. Neplatí při nákupu na ičo.☀️ Zavřít
Poradíme Vám: (+420) 604 444 909 (Po–Ne: 9–18 h.)
košík je prázdný

Proč si vybrat značkový slunečník?

12. 6. 2017 14:18 Aktuality a novinky
Proč si vybrat značkový slunečník?

Několik poznatků a rad proč si vybrat kvalitní značkový slunečník. Jaké jsou hlavní důvody a proč volit známé, léty prověřené značkové výrobce?

Mnoho zákazníků při nákupu slunečníku nevěnuje pozornost jeho výrobci a kvalitě. Často se cena považuje za nejdůležitější nákupní kritérium, což pak znamená, že po několika týdnech nebo měsících musíte koupit slunečník nový. Často se nám stává, že k nám chodí zákazníci, kteří pořídili tzv. marketový slunečník a po jedné či dvou sezónách je odepsán a shání kvalitnější…

Zvláště u venkovního předmětu, jako je zahradní slunečník, je rozumné dbát na kvalitu renomovaných značek, aby byla zajištěna dlouhá životnost a maximální stabilita. Následující tipy vám ukážou, proč se vyplatí koupit značkový slunečník, již několik desítek let zaběhlé značky.

Dlouhá životnost díky robustním materiálům

Výrobci, kteří vyrábějí slunečník jako levný masový výrobek, často používají méně kvalitní plasty pro konstrukci a tenké textilie pro potahy. Co je ušetřeno na materiálových nákladech, má negativní dopad na první bouřku nebo na dlouhodobé vystavení slunečnímu záření. Hrozí tak odloupnutí laku, rezivění, proděravění potahu či vznik plísní v ošizeném potahu.

Pro zdravé opalování po dobu několika hodin by měl správný potah slunečníku zabránit nebezpečnému UV záření. U mnoha levných modelů tomu tak není a zvyšuje se tak riziko rakoviny kůže. Všechny slunečníky známých, dlouhými léty prověřených značek, které prodáváme, jsou opatřeny odpovídající UV ochranou. Tyto potahy jsou vyráběny z vysoce kvalitního polyesteru či akrylové tkaniny, která odolává veškerému počasí a snižuje riziko vzniku plísní. Pro kvalitní konstrukce se používají robustní a odolné lehké kovy, jako je hliník.

Náhradní díly, potahy a další příslušenství

Spolehlivý prodejce slunečníků má být schopen dodat náhradní součásti na celý slunečník. A to jakýkoliv náhradní díl i potah. U značkového slunečníku je výměna potahu možná během několika minut. Pokud budete muset investovat do zcela nového slunečníku, nákup náhradního potahu je mnohem levnější volba. Náš e-shop kvalitnislunecniky.cz nabízí ke všem nabízeným modelům servis včetně náhradních dílů i potahů. Značkový výrobce slunečníků také ke svým modelům nabízí vhodné příslušenství v podobě zatížení – různých stojanů (žulových, betonových, dlaždicových, zemních kotev aj.) či ochranných obalů. K takovým výrobcům se řadí značky Doppler, Glatz, Knirps či Scolaro, které na trhu působí po několik desítek let. Produkty těchto ověřených značek nabízíme v našem e-shopu.

Nákup kvalitního značkového slunečníku za přiměřenou cenu

Při nákupu slunečníku je cena samozřejmě důležitým faktorem. I u značek jakou jsou rakouský Doppler, švýcarský Glatz či Derby lze najít řady produktů, které jsou cenově dostupné a mají výborný poměr kvalita/cena. Ať už jde o klasické slunečníky se středovou tyčí, nebo oblíbené slunečníky s boční nohou. Díky vysoké kvalitě a dlouhé životnosti se náklady na pořízení kvalitního slunečníku zcela vyplatí. Díky takovému slunečníku si budete moci užít odpočinek na své zahradě či terase naplno a bez starostí. Náš e-shop nabízí celou řadu produktů těchto výrobců, včetně různých doplňků – stojanů, kotvení, ochranných obalů, světel, zahradních polstrů i nábytku. Ke všem produktům poskytujeme záruční i pozáruční servis a doručíme je až k Vám domů.

Vybrat kvalitní značkový slunečník

 

Výpis se aktualizuje