☀️ Letní dárek SLEVA 5% na vše. Slevový kupón: SLEVA5. Neplatí při nákupu na ičo.☀️ Zavřít
Poradíme Vám: (+420) 604 444 909 (Po–Ne: 9–18 h.)
košík je prázdný

Zakázkové šití polstrů na nábytek

11. 1. 2019 9:33 Aktuality a novinky
Zakázkové šití polstrů na nábytek

Dopřejte si pohodlné a líbivé posezení na vaší terase, zahradě či u bazénu. Ušijeme vám polstry či sedáky na jakýkoliv zahradní i domácí nábytek, a to v různých velikostech a provedeních.

Pohodlné posezení na vaší terase, zahradě či u bazénu umocní vhodné polstrování. Polstr však musí padnout. A to jak na míru vašeho zahradního či domácího nábytku, tak se vám musí líbit. Nepořizujete jej přeci na jednu sezónu. Vedle naší nabídky sériové výroby kvalitních polstrů a podušek ve standardních velikostech vám nabízíme zakázkovou výrobu polstrů a sedáků na míru, a to v atypických rozměrech, tvarech i v různých designech. Pokud tedy sháníte polstr či sedák na křeslo, židli, lavici, houpačku, zahradní sestavu nebo jiný nábytek, neváhejte nás kontaktovat. Polstry a sedáky šijeme již od 1 kusu a není žádný problém ušít i velké série ve velkých počtech. Zakázkové šití na míru tedy mohou využít jednotlivci i firemní zákazníci - hotely, restaurace, kavárny, wellness zařízení apod. Každý ušitý kus je originálem, se 100% ruční výrobou v ČR a s použitím těch nejlepších materiálů.

Zakázkové šití polstrů na nábytek

1. Probereme vaše přání a požadavky na provedení polstrování

Na náš e-mail, který naleznete v kontaktech, nám pošlete poptávku s rozměry požadovaného polstru či sedáku a vybranou látku. Můžete připojit také nákres, abychom věděli, jak má polstr přesně vypadat, jaké má mít kde uchycení (tkaničky, suchý zip, ryps se sponou) apod. Požadované rozměry k cenové nabídce a vzorkovník potahových látek naleznete zde.

Příprava šití polstrů na míru

2. Vše doladíme a připravíme kalkulaci

Probereme všechny detaily požadovaného polstrování (rozměry, fixaci, lemy, zipy, aj.) a ve spolupráci s našimi dodavateli a výrobci vám sdělíme přesnou cenu zakázky včetně časového plánu jejího dokončení.

Hotové polstrování Doppler na zahradní nábytek

3. Dodání dokončené zakázky

Hotové polstrování vám zašleme kamkoliv na danou adresu, případně si zakázku můžete osobně vyzvednout u nás v Kuřimi u Brna. Orientační termín dokončení zakázkové výroby se v sezóně pohybuje kolem 4 týdnů. Napište nám poptávku e-mailem.

Výpis se aktualizuje