Poradíme Vám: (+420) 604 444 909 (Po–Ne: 9–18 h.)
košík je prázdný

Nové prémiové zahradní slunečníky KNIRPS

28. 2. 2020 12:43 Aktuality a novinky
Nové prémiové zahradní slunečníky KNIRPS

Představujeme novou řadu německých zahradních slunečníků značky Knirps. Jedná se o vysoce kvalitní značkové slunečníky, které se vyznačují prémiovým zpracováním, top materiály, jedinečným čistým designem a jednoduchou obsluhou.

Zahradní slunečníky Knirps - užijte si slunce

Kvalitní slunečník od německé firmy Knirps má v horkých letních dnech svou váhu ve zlatě: poskytuje příjemný chladivý stín, zabraňuje bolestivým spálením od slunce a také slouží jako elegantní zahradní doplněk. Díky vysoké UV ochraně, která je součástí potahu slunečníku, chrání slunečníky spolehlivě citlivou pokožku před agresivními slunečními paprsky. Můžete si tak bez obav vychutnat pohodlný relax na čerstvém vzduchu.

Spolehlivá ochrana před sluncem

Knirps vyvinul extra třídu prémiových slunečníků - pro váš balkon, terasu i zahradu. Slunečníky přicházejí s elegantním designem, vysoce kvalitními materiály a prvotřídním zpracováním. Stožár slunečníku, vyrobený z odolného kvalitního hliníku, vodoodpudivý potah s UV ochranou a impregnací proti skvrnám vyrobený ze 100% polyesterové tkaniny zajišťují, že slunečník snadno snáší parné letní i podzimní počasí. Pokud je potah ušpiněn, lze jej snadno sejmout a ručně vyprat. To zaručuje dlouhou životnost slunečníku. Slunečník Knirps je dlouhodobá a užitečná investice do budoucnosti. Abychom mohli slunečník optimálně chránit před vnějšími vlivy, jako je déšť, vítr nebo slunce, nabízíme vám také odpovídající ochranný obal. Tento ochranný kryt zajišťuje, že bude potah chráněn vůči vlkhosti, prachu, ptákům či UV záření.

Vysoká funkčnost, skvělé designyLuxusní zahradní slunečník s boční tyčí Knirps Pendel 320 x 320 cm

Slunečník značky Knirps však znamená jen vysokou funkčnost a spolehlivou ochranu před sluncem. Ať už zahradní slunečník, balkonový slunečník či model s bočním ramenem - slunečníky vždy vyzařují letní atmosféru a poskytují příjemnou atmosféru. V barevné paletě potahů najdete moderní a nadčasové barvy, jako jsou tmavě červená, tmavě šedá, světle šedá, béžová (přírodní), bílá či hnědá taupe. Slunečník tak může dokonale ladit s prostředím vaší zahrady, balkonu nebo terasy a vytváří stinnou letní oázu, ve které můžete strávit hodiny odpočinku a relaxace.

Praktický otevírací mechanismus

Pokud zvolíte středový slunečník, manipulace se slunečníkem je velmi snadná. Centrální stožár i střecha jsou snadno spojeny s kličkou, pomocí které lze slunečník snadno otevřít i zavřít. Výšku lze snadno nastavit tak, aby se slunečník optimálně přizpůsobil poloze slunce. To zaručuje příjemný stín a spolehlivou ochranu před sluncem na terase nebo balkonu - bez ohledu na to, kdy a kde se právě nachází slunce.

Pokud vaše volba padne na slunečník s boční tyčí, poskytne vám tento model nejen větší stín, ale také získáte navíc prostor pro posezení. Slunečník se pohodlně otáčí 360 stupňů kolem své osy  a navíc k „normální“, přímé poloze, lze střechu naklopit axiálně doprava či doleva jen několika pohyby rukou.

Kvalita založená na tradici

Knirps - obzvláště známý také pro kvalitní deštníky - má více než 80 let zkušeností s výrobou deštníků, které se nyní začleňují do vývoje slunečníků Knirps. Slunečníky Knirps jsme tak přidali do naší široké nabídky kvalitních slunečníků, a tak můžeme našim zákazníkům také pomoci se spolehlivou ochranou před sluncem. Více než 150 milionů deštníků prodaných ve více než 120 zemích mluví samo za sebe. Bezpečnost, kvalita a dlouhověkost od roku 1928 - to je to, co Knirps znamená.

 

Zobrazit nabídku slunečníků Knirps

 

Výpis se aktualizuje