☀️ Letní dárek SLEVA 5% na vše. Slevový kupón: SLEVA5. Neplatí při nákupu na ičo.☀️ Zavřít
Poradíme Vám: (+420) 604 444 909 (Po–Ne: 9–18 h.)
košík je prázdný

Knirps

Logo Knirps

Luxusní slunečníky Knirps v prémiové německé kvalitě a se zárukou 3 let! Vysoce kvalitní zahradní slunečníky renomované německé značky Knirps přináší širokou řadu modelů, které nabízí vysokou kvalitu použitých materiálů, prvotřídní zpracování a v neposlední řadě moderní a čistý design. Nabídka zahrnuje velké slunečníky s boční nohou i malé středové slunečníky na balkon, terasu či zahradu. To vše v různých barvách, tvarech i velikostech. V kolekci slunečníků Knirps si tak najdete ten pravý, který splní všechny vaše požadavky. Ke všem modelům nabízíme odpovídající příslušenství v podobě podstavce pod slunečník i ochranné obaly.

Kvalitní slunečník Knirps má v horkých letních dnech zlatou váhu: poskytuje příjemný stín a předchází tak bolestivým spáleninám od slunce. Navíc slouží také jako elegantní zahradní doplněk. Díky vysoké UV ochraně integrované do potahu slunečníku spolehlivě chrání citlivou pokožku před agresivními slunečními paprsky. Dlouhému dni na čerstvém vzduchu tedy nic nestojí v cestě. Tkaniny jsou vodoodpudivé, s impregnací vůči špíně a plísni.

Spolehlivá ochrana proti slunci

Knirps vyvinul extra třídu slunečníků - pro váš balkon i zahradu. Slunečníky mají jedinečný design, vysoce kvalitní materiály a prvotřídní zpracování. Stožár vyrobený z robustního hliníku a vodoodpudivý potah z čisté polyesterové tkaniny zajišťují, že slunečník bez problémů vydrží i podzimní počasí. Pokud je potah trochu znečištěný, lze jej snadno sejmout a ručně vyprát. To zaručuje dlouhou životnost slunečníku. Slunečník značky Knirps je dlouhodobá, hodnotná investice do budoucnosti. Abychom slunenčík optimálně chránili před vnějšími vlivy, jako je déšť, vítr, prach nebo UV záření, nabízíme vám také správný ochranný obal. Tento ochranný kryt zajišťuje, že váš slunenčík bude i nadále svítit na slunci v barvě dle vašeho výběru.

Vysoká funkčnost, skvělý design

Slunečník Knirps však nestojí jen za vysokou funkčností a spolehlivou ochranou před sluncem. Ať už zahradní, balkonové či boční slunečníky - jednotlivé modely vždy nabídnou obzvláště letní doplněk a vytvoří útulnou atmosféru. V barevné paletě potahů najdete moderní a nadčasové barvy jako je červená, tmavě šedá, světle šedá, béžová, bílá a hnědá. Slunečník dokonale zapadne do prostředí zahrady, balkonu nebo terasy a vytvoří stinnou letní oázu, ve které můžete trávit hodiny svého relaxu.

Praktický otevírací mechanismus

Pokud se rozhodnete pro výkyvný slunečník s boční tyčí, manipulace s ním je ještě snazší. Hladké ovládání kličkou, pomocí které velmi snadno slunečník otevřete i zavřete. Boční slunečník se navíc pohodlně otočí o 360 stupňů kolem své osty do různých poloh pomocí nožního pedálu. Kromě „normální“ přímé polohy lze střehu slunečníku naklopit na obě strany a to vše snadno v několika jednoduchých krocích. Výšku středového slunečníku lze snadno nastavit, střechu díky kloubu naklopit tak, aby se slunečník optimálně přizpůsobil poloze slunce po celý den. To zaručuje příjemný stín a spolehlivou ochranu před sluncem na terase nebo balkonu - bez ohledu na to, kolik je hodin a kde je slunce.

Kvalita založená na tradici

Knirps je obzvláště známý pro vysoce kvalitní deštníky - má více než 80 let zkušeností s výrobou deštníků, které se nyní také používají při vývoji slunečníků. Více než 150 milionů deštníků prodaných ve více než 120 zemích mluví za vše. Bezpečnost, kvalita a trvanlivost od roku 1928 - to je to, co Knirps znamená.

 

zobrazit slunečníky Knirps

Výpis se aktualizuje